x

Žaviausia sportininkė 2013

Rinkimų taisyklės
sportoakimirka.lt 
1

2

3

 
DAUGIAU NUOTRAUKŲ

#1 Airinė Palšytė

Sporto šaka: lengvoji atletika
Amžius: 21
Miestas: Kaunas
Ūgis: 186 cm, Svoris: 63 kg
Olimpinių žaidynių dalyvė, pasaulio ir jaunimo Europos vicečempionė neabejoja, kad šuoliai į aukštį – viena gražiausių lengvosios atletikos rungčių, o šuolininkės – itin dailios sportininkės. Tiesa, Airinė apgailestauja, kad stengiantis išvengti traumų tenka atsisakyti mėgstamų ekstremalių pomėgių, tokių kaip ropejumping, slidinėjimas ar laipiojimas. Kita Airinės auka vardan lengvosios atletikos – studentiškos pramogos.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

#2 Akvilė Stapušaitytė

Sporto šaka: badmintonas
Miestas: Tauragė
Amžius: 27
Ūgis: 168 cm, Svoris: 58 kg
„Daugeliu atvejų stengiuosi vadovautis intuicija, imti iš gyvenimo viską, ką jis duoda ir tuo mėgautis“, – teigia dukart olimpinių žaidynių dalyvė ir daugkartinė Lietuvos badmintono čempionė. Išbandžiusi rankinį, lengvąją atletiką, krepšinį ir stalo tenisą, Akvilė sako, jog atradusi badmintoną, atrado ir pačią save. Nors nežino, ką veiks baigusi karjerą, naujų gyvenimo posūkių nebijo. Svajonių atostogoms rinktųsi Balio salą arba Romą.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

#3 Dominyka Prakapaitė

Sporto šaka: Tailando boksas
Amžius: 18
Miestas: Klaipėda
Ūgis: 177 cm, Svoris: 62 kg
Krepšinio treniruotes vaikystėje lankiusi klaipėdietė galiausiai atrado tikrąją gyvenimo aistrą – kovos menus. Tailando bokso ir bokso turnyruose dalyvaujanti mergina teigia, jog pagrindiniai buvimo sportininke privalumai – ne tik sveikas ir gražus kūnas, didesnis pasitikėjimas savimi, bet ir sportiškų vaikinų kompanija... Didžiausia Dominykos silpnybė – saldumynai.

ff 
DAUGIAU NUOTRAUKŲ

#4 Erika Verbovik

Sporto šaka: rankinis
Amžius: 22
Miestas: Vilnius
Ūgis: 177 cm, Svoris: 64 kg
Lietuvos rankinio čempionė ir rinktinės narė labiausiai sporte nemėgsta ilgų kelionių į varžybas. Nekenčiamiausių dalykų sąraše taip pat – kebabai ir klausimai, kodėl tokia gražuolė pasirinko tokią sunkią sporto šaką kaip rankinis... Tiesa, į rankinį Eriką pastūmėjo tėtis, nors pati vaikystėje svajojo tapti profesionalia tenisininke.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

#5 Ignė Vinciūnaitė

Sporto šaka: sportinė aerobika
Miestas: Pabradė
Amžius: 23
Ūgis: 164 cm, Svoris: 54 kg
Pabradėje gimusi daugkartinė Lietuvos sportinės aerobikos čempionė ir prizininkė dievina šokius – yra baigusi meno mokyklą, bei apsipirkinėjimus ir siautimą klubuose su draugėmis. Tvarką ir eksperimentus virtuvėje. Taip pat mėgsta maivytis prieš veidrodį ir puikiai žino, ko žmonės jai pavydi labiausiai: charizmos ir dailaus užpakaliuko.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

#6 Jomantė Dapkevičiūtė

Sporto šaka: sportiniai šokiai
Amžius: 21
Miestas: Alytus
Ūgis: 168 cm, Svoris: 55 kg
Sportiniai šokiai iš Jomantės atima beveik visą laisvalaikį, tačiau mergina pernelyg nesikremta – darbas jai tapo pomėgiu. Jomantė – tris metus iš eilės Lietuvos Lotynų Amerikos šokių čempionė, 2012 metų universiados čempionė bei 2013 m. pasaulio čempionato 14 vietos laimėtoja. Mėgsta tinklinį, karštą vonią ir poilsį Austrijos kalnuose. Jei nebūtų sportininkė, greičiausiai pasinertų į dizaino pasaulį.

produktaisportui 
DAUGIAU NUOTRAUKŲ

#7 Karolina Uvarovaitė

Sporto šaka: tinklinis
Amžius: 19
Miestas: Kaunas
Ūgis: 182 cm, Svoris: 64 kg
Keliones dievinanti, bet jūros gėrybių nekiančianti Karolina – dukar Lietuvos moterų salės tinklinio čempionė su Kauno „Heksos“ klubu. Taip pat 2012 metų Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionė, 2011 metų Europos U-18 čempionato paplūdimio tinklinio 9-osios vietos laimėtoja. Sugebėjimą džiaugtis dabartimi ir tuo, ką turi – Karolina vadina savybe, kuria didžiuojasi labiausiai.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

#8 Laura Braziulytė

Sporto šaka: dviračių sportas
Miestas: Vilnius
Metai: 21
Ūgis: 182 cm, Svoris: 64 kg
Keliauti mėgstanti plento dviratininkė dažniausiai atostogauja Lietuvoje – prie ežerų, atokiau nuo žmonių. Dievina istorinius filmus, o įvarios košės – patys nemėgstamiausi Lauros patiekalai. Lietuvos jaunių vicečempionė didžiuojasi savo kantrybe ir sugebėjimas išlikti ramia kritinėse situacijose. Įprotis, kurio norėtų atsikratyti – valgymas prieš miegą.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

#9 Marta Gliožaitytė

Sporto šaka: futbolas
Miestas: Kaunas
Amžius: 19
Ūgis: 170 cm, Svoris: 50 kg
Vienas iš nesenai atrastų Martos pomėgių – maisto gaminimas. Įvairaus amžiaus grupių šalies rinktinėse žaidusi futbolininkė mėgsta virtuvėje eksperimentuoti, išbandyti naujus receptus, atrasti naujus skonius. Tiesa, tradicinių lietuviškų patiekalų ji nemėgsta. Energinga ir komunikabili mergina dažnai sau priekaištauja dėl didelio atvirumo, o į klausimą, ką veiktų gyvenime, jei nebūtų sportininkė, atsakė taip: dainuotų.

impressi 
DAUGIAU NUOTRAUKŲ

#10 Milda Valčiukaitė

Sporto šaka: irklavimas
Miestas: Vilnius
Amžius: 20
Ūgis: 175 cm, Svoris: 65 kg
Jai tik 20, o ji jau – pasaulio čempionė. Geriausių 2013 metų Lietuvos sportininkų rinkimuose irkluotoja užėmė trečią vietą. Jei ne sportininkė, Milda norėtų būti dietologe, o jei galėtų rinktis kitą sporto šaką – norėtų būti sprintere. „Pernelyg didelis emocionalumas dažnai man pakiša koją“, – teigia čempionė, o geriausia savo savybe įvardija ambicingumą.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

#11 Neda Šerniūtė

Sporto šaka: meninė gimnastika
Miestas: Klaipėda
Amžius: 18
Ūgis 179 cm, Svoris 56 kg
Daukartinė Lietuvos meninės gimnastikos čempionė, Europos ir pasaulio čempionatų dalyvė teigia, kad sportas ją išmokė pasitikėti savimi. Sporte labiausiai nemėgsta konkurencijos ir traumų. Mėgsta jūrą, keliones ir krepšinį, o atsikratyti labiausiai norėtų įpročio vėluoti. Jos moto: „Visada eiti į priekį“.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

#12 Rita Pivoriūnaitė

Sporto šaka: kiokušin karatė
Miestas: Vilnius
Metai: 25
Ūgis: 169 cm,Svoris: 57 kg
Atkaklumas – bene ryškiausia triskart Europos čempionės savybė. Tik Rita šypteli, kad tas atkaklumas kartais pavirsta kvailu užsispyrimu. Įvairiose veiklose paskendusi mergina teigia, kad veidrodžiui daug laiko neskiria – netgi 5 minutės yra prabanga. Tarp daugybės tikslų, iškeltų 2014-iesiems, yra ir šis: pagaliau išmokti rusų kalbą. „Norisi ne tik suprasti, bet ir suikalbėti“, – sako ko gero gražiausia pasaulio karatistė.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

#13 Sandra Šimokaitienė - Syčiova

Sporto šaka: bikini fitnesas
Amžius: 29
Miestas: Kaunas
Ūgis: 176 cm, Svoris: 65 kg (per varžybas 53 kg)
Ar patikėtumėte, kad mėgstamiausias fitneso gražuolės užsiėmimas – žvejyba. Ypač Sandra mėgsta poledinę stintų žvejybą. Vakarui – kava su grietinėle, bet pietums cepelinai, kugelis ar balandėliai – griežtai ne. Tai patys nemėgstamiausi Sandros patiekalai. „Pasiektas tikslas dar ne pabaiga“, – sako sportininkė, neslepianti, jog sunkiai atleidžianti žmonėms už melą ir šmeižtą.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

#14 Sofija Korf

Sporto šaka: lengvoji atletika
Amžius: 19
Miestas: Vilnius
Ūgis: 177 cm, Svoris: 57 kg
„Aš, kitaip nei dauguma žmonių, žmogus paprastas“, – apie save sako šuolininkė į tolį, būsimoji žurnalistė. Sofija pripažįsta, kad nemoka slėpti emocijų ir mėgsta pasikarščiuoti, tačiau sugeba pripažinti savo klaidas. Apgailestauja, kad lengvoji atletika neleidžia daugiau laiko skirti ekstremaliems pomėgiams, bet jei galėtų pakeisti savo sporto šaką – keistų į šokius arba komandinį sportą. Idealus vakaras po treniruotės – kai kažkas kažkuo palepina.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

#15 Vita Žilinskaitė

Sporto šaka: krepšinis
Amžius: 20
Miestas: Vilnius
Ūgis: 190 cm, Svoris: 70 kg
Lietuvos krepšinio U-16, U-18 ir U-20 rinktinių narė, LMKL vicečempionė ir LMKAL čempionė bei naudingiausia žaidėja. Vita teigia, kad krepšinis jos gyvenimą apvertė aukštyn kojomis. Lankė ir krepšinio mokyklą, ir chorą „Liepaitės“, tačiau su muzika teko skausmingai atsisveikinti. 2012 metais pripažinta gražiausia LMKL krepšininke.

impressi 
DAUGIAU NUOTRAUKŲ

#16 Viktė Labanauskaitė

Sporto šaka: plaukimas
Miestas: Panevėžys
Amžius: 16 , Ūgis: 173 cm
Svoris: 59 kg
„Jei turėčiau gražų balsą, norėčiau būti daininkė. Dar norėčiau būti aktorė, nes mėgstu dėmesį, patinka būti scenoje“, – teigia jauniausia konkurso dalyvė, kurios gyvenimo moto yra: siekti tobulybės. Ne kartą Lietuvos rekordus gerinusi plaukikė atostogoms rinktųsi Majamį – ne tik todėl, kad šilta ir gražu, bet ir todėl, kad ten puikiausios sąlygos išmokti įvaldyti banglentė. O tai išmokti Viktė labai norėtų.

DĖKOJAME:

Retušavimas
Simona Bekupe / www.fotogenijai.lt
Makiažas
vilniaus kolegijos visažistėms Aistei Žymančiutei, Indrei Malakauskaitei, Eglei Elizabetai Adomavičiūtei, Eglei Armakavičiūtei
Programuotojui
Mariui Kizniui
Dizaineriui
Raimondui Kazlauskui www.rhymond.lt
Už bendradarbiavimą
SPORTIN portalo vyr.redaktoriui Juliui Bliūdžiui ir visai jo komandai